GRAFIC DE DESFĂŞURARE A PROBEI PRACTICE EXAMENUL DE CERTIFICARE A COMPETENȚELOR PROFESIONALE ÎN ÎNVĂȚĂMÂNTUL POSTLICEAL SPECIALIZAREA ASISTENT MEDICAL GENERALIST – SESIUNEA AUGUST 2018

06/08/2018
de adminintellectum

                                   13 AUGUST 2018

Nr.
Crt.
NUME ŞI PRENUME ȘCOALA
DE PROVENIENȚĂ
ORA
1. AGAVRILOAIEI P. CRISTINA-IULIANA Școala Postliceală F.E.G 8.00
2. ALEXANDRU V. VASILE –CRISTINEL L.T.”Ovid Caledoniu” 8.00
3. ANGHELE S.  VICTOR Școala Postliceală „Intellectum” 8.00
4. AVRAM  V.  MARIANA Școala Postliceală „Intellectum” 8.00
5. AXENTE I.  ROMA Școala Postliceală „Intellectum” 8.00
6. BACIU V. DANIELA Școala Postliceală „Intellectum” 8.00
7. BARBU G. GABRIELA – LILIANA L.T.”Ovid Caledoniu” 8.10
8. BĂSĂRĂBEANU G. CLAUDIU-IONUȚ Școala Postliceală „Intellectum” 8.20
9. BENEDIC T. SIMINA- NICOLETA L.T.”Ovid Caledoniu” 8.30
10. BICHIU V.  VALENTIN L.T.”Ovid Caledoniu” 8.40
11. BLAJ  I. MARIA Școala Postliceală „Intellectum” 8.50
12. BOBARU P.  PAULA Școala Postliceală „Intellectum” 9.00
13. BOBEICĂ N. DORIN Școala Postliceală „Intellectum” 9.10
14. BOGHIAN A.  ADELUȚA Școala Postliceală „Intellectum” 9.20
15. BUGAN ŞT. MIRELA-AURORA L.T.”Ovid Caledoniu” 9.30
16. CĂLMUC I. STELUȚA Școala Postliceală „Intellectum” 9.40
17. CHELARU E. CAMELIA-LUIZA L.T.”Ovid Caledoniu” 9.50
18. CHISELEV V.V. PAUL-EMIL Școala Postliceală „Intellectum” 10.00
19. CIOBANU N. CONSTANTIN L.T.”Ovid Caledoniu” 10.10
20. CROITORU P.  ELISABETA Școala Postliceală „Intellectum” 10.20
21. DELIESCU R. FLORIN L.T.”Ovid Caledoniu” 10.30
22. DIMIR T.  IULIANA Școala Postliceală „Intellectum” 10.40
23. DIMITRESCU A. GABRIELA L.T.”Ovid Caledoniu” 10.50
24. DONICI M. PAULA-VALENTINA Școala Postliceală F.E.G 11.00
25. DRUȚĂ C. ALEXANDRU-CIPRIAN Școala Postliceală „Intellectum” 11.10
26. DUMITRACHI S. MIHAI Școala Postliceală „Intellectum” 11.20
27. DUMITRAŞCU  P.
MONICA-MAGDALENA
L.T.”Ovid Caledoniu” 11.30
28. EMANOIL N.  MIHAELA Școala Postliceală „Intellectum” 11.40
29. FOCȘA  C. MARIA-DANIELA Școala Postliceală „Intellectum” 11.50
30. FOTACHE I. GEORGIANA-RALUCA Școala Postliceală „Intellectum” 12.00
31. FRANGULEA  A. DANIELA Școala Postliceală „Intellectum” 12.10
32. GABĂR G. CRISTIAN Școala Postliceală „F.E.G” 12.20
33. GÂȚĂ M. MARINELA Școala Postliceală „Intellectum” 12.30
34. GIURGEA S. DANIELA-VIOLETA Școala Postliceală „Intellectum” 12.40
35. GROSU I. OANA-LARISA Școala Postliceală „Intellectum” 12.50
                                                                                PAUZĂ
36. HOARȚĂ V.  RĂZVAN-VIOREL Școala Postliceală „Intellectum” 14.00
37. HRISTEA A.  NICOLETA Școala Postliceală „Intellectum” 14.00
38. HURDUZA N.  ȘTEFAN Școala Postliceală „Intellectum” 14.00
39. ICHIM  M. MIRELA- CECILIA Școala Postliceală „Intellectum” 14.00
40. IFTODE C. ELENA-NICOLETA Școala Postliceală „Intellectum” 14.00
41. IONICĂ GH. LENUȚA Școala Postliceală „Intellectum” 14.00
42. LUNGU C. MIHAELA-LOREDANA Școala Postliceală „Intellectum” 14.10
43. MANTU V. IONICA L.T.”Ovid Caledoniu” 14.20
44. MATEI I. GABRIELA-LĂCRĂMIOARA Școala Postliceală „Intellectum” 14.30
45. MIHALCEA I. ELENA-ANDREEA L.T.”Ovid Caledoniu” 14.40
46. MIHALEA V.  FLORIN Școala Postliceală „Intellectum” 14.50
47. MIRON G.V.  ANDRADA Școala Postliceală „Intellectum” 15.00

                                    14 AUGUST 2018

Nr.
Crt.
NUME ŞI PRENUME ȘCOALA
DE PROVENIENȚĂ
ORA
1. MÎNDRESCU G.C. ALEXANDRA-LAURA Școala Postliceală„Intellectum” 8.00
2. MUNTIANU C. GABRIELA Școala Postliceală„Intellectum” 8.00
3. NECHIFOR I. MARIUS-SERGIU Școala Postliceală F.E.G. 8.00
4. NECOARĂ I. DANIELA Școala Postliceală„Intellectum” 8.00
5. NISTOR A. MIHĂIŢĂ L.T.”Ovid Caledoniu” 8.00
6. NIȚĂ I. DANIELA Școala Postliceală„Intellectum” 8.00
7. OJOC I.  IONICA L.T.”Ovid Caledoniu” 8.10
8. ONOSE V.  LARISA Școala Postliceală F.E.G. 8.20
9. PAIU S. ANDREEA-VIORICA Școala Postliceală„Intellectum” 8.30
10. PALADE  I. GEORGE L.T.”Ovid Caledoniu” 8.40
11. PALADE I. ROBERT-SILVIU L.T.”Ovid Caledoniu” 8.50
12. PAVLOV  M.L. ANDREEA-ROXANA Școala Postliceală„Intellectum” 9.00
13. PLETEA-BĂLAN M. CLAUDIA-ELENA Școala Postliceală„Intellectum” 9.10
14. POHRIB D.  ANDREEA –LUIZA L.T.”Ovid Caledoniu” 9.20
15. POPA D.I.  ALINA-ELENA Școala Postliceală„Intellectum” 9.30
16. POPA C. SIMONA-MARIA Școala Postliceală„Intellectum” 9.40
17. POPA  V. LARISA-ALEXANDRA Școala Postliceală„Intellectum” 9.50
18. PROCA I. TIBERIU Școala Postliceală„Intellectum” 10.00
19. RAGEA V. IOANA Școala Postliceală„Intellectum” 10.10
20. SĂRĂCUŢĂ A. MARICICA L.T.”Ovid Caledoniu” 10.20
21. SILE  M.  ALINA-GEORGIANA Școala Postliceală„Intellectum” 10.30
22. SÎRBU G.  ALEXANDRU MIHAI Școala Postliceală„Intellectum” 10.40
23. SÎRBU G.  CRISTINA-TEODORA Școala Postliceală„Intellectum” 10.50
24. SONU M.  CRISTINEL L.T.”Ovid Caledoniu” 11.00
25. STAFIE Z.  MIHAELA Școala Postliceală F.E.G. 11.10
26. STUPARU S. ELENA Școala Postliceală„Intellectum” 11.20
27. SUSAC C. CRISTINA Școala Postliceală„Intellectum” 11.30
28. TALAȘMAN J. MARICELA Școala Postliceală„Intellectum” 11.40
29. TĂBĂCARU T. CORINA Școala Postliceală„Intellectum” 11.50
30. TĂTĂRUCA L.D ALINA Școala Postliceală F.E.G. 12.00
31. TODERAŞCU  A. FLORIN-SORIN L.T.”Ovid Caledoniu” 12.10
32. TODERAŞCU N. SAMIRA-SIMONA L.T.”Ovid Caledoniu” 12.20
33. TOMA C. MIHAELA Școala Postliceală F.E.G. 12.30
34. TOTOLICI M. LAURA-ELENA Școala Postliceală„Intellectum” 12.40
35. TRANDAFIR C. GEORGIANA-VIORICA L.T.”Ovid Caledoniu” 12.50
36. VIȘAN A. CRISTINA – ELENA Școala Postliceală„Intellectum” 13.00
37. VIZIREANU N. VALENTIN-ANDREI Școala Postliceală„Intellectum” 13.10
38. VLAD GH.  AURORA Școala Postliceală„Intellectum” 13.20
39. VLAD N.  VERONICA L.T.”Ovid Caledoniu” 13.30