REZULTATE

EXAMENUL DE CERTIFICARE A COMPETENȚELOR PROFESIONALE NIVEL 5 – specializarea ASISTENT MEDICAL GENERALIST – sesiunea august 2016

NR.

CRT.

NUME ŞI PRENUME Rezultat proba practică Rezultat proba scrisă Rezultat proba proiect Media

generală

1. ACHINFIEV R. IULIA 9,00 9,10 9 9,03

(nouă 3%)

2. AIRINEI  ȘT. ȘTEFANIA- DANIELA 10 9,20 9 9,40

(nouă 40%)

3. ANDRIEȘAN D. TEODORA- MIHAELA 9,00 8,90 10 9,30

(nouă 30%)

4. ANDRONESCU D.M. ANDREEA GEROGIANA 9,00 7,20 8 8,07

(opt 7%)

5. APOSTU M. CRISTINA 8,00 8,80 9 8,60

(opt 60%)

6. ARTICUCI V. ANDREEA-GEORGIANA-IULIANA 7,00 9,20 8 8,07

(opt 7%)

7. BĂTRÎNU C. GABRIEL-ION 8,00 8,90 8 8,30

(opt 30%)

8. BLĂNARU P. CONSTANTINA-NICOLETA 10 9,10 10 9,70

(nouă 70%)

9. BOCEARSCAIA A. SVETLANA 10 9,20 10 9,73

(nouă 73%)

10. BOROȘ I. ADRIAN 10 7,80 9 8,93

(opt 93%)

11. BOSTAN T. MARIUS 8,00 8,80 9 8,60

(opt 60%)

12. BRADLER E. ANDA- GEANINA 10 9,00 10 9,67

(nouă 67%)

13. BUJENITA P. MARIUS 8,00 8,40 10 8,80

(opt 80%)

14. BUJENITA T. MIHAI 10 8,10 10 9,37

(nouă 37%)

15. BUSUIOC S.N. FLORINA- DIANA 10 8,50 10 9,50

(nouă 50%)

16. CĂLIN P. ALINA- MIHAELA 10 8,30 8 8,77

(opt 77%)

17. CATANĂ I. ADRIANA- IONICA 9,00 7,10 9 8,37

(opt 37%)

18. CRĂCIUN  ȘT. VALENTINA 10 9,10 10 9,70

(nouă 70%)

19. DAJBOC G. AURELIA 9,00 9,10 10 9,37

(nouă 37%)

20. DATCU A. GEORGIANA DANIELA 10 8,60 8 8,87

(opt 87%)

21. DĂNILĂ M. LIVIU COSTEL 8,00 5,60 8 7,20

(şapte 20%)

22. DICIANU M. JULIA 10 9,70 10 9,90

(nouă 90%)

23. DIMOFTE I . MIHAELA 9,00 9,10 10 9,37

(nouă 37%)

24. DOROBĂȚ S. PETRUȚ- MIRCEA 8,00 8,90 9 8,63

(opt 63%)

25. DOROBĂȚ  ȘT. DANIELA 10 8,40 7 8,47

(opt 47%)

26. DRĂGHICI I. GEORGETA 10 8,00 10 9,33

(nouă 33%)

27. DUGHIANĂ N. IONICA- MIHAELA 10 9,10 9 9,37

(nouă 37%)

28. ENI GH. DANIELA 10 9,70 10 9,90

(nouă 90%)

29. GAIU ȘT. CORINA 10 9,30 10 9,77

(nouă 77%)

30. GAVRILĂ P. ALINA -MARIETA 10 9,30 10 9,77

(nouă 77%)

31. GOLOGAN C. MIHAELA-MĂDĂLINA 10 7,80 10 9,27

(nouă 27%)

32. GORCIU E. GABRIELA 10 9,50 10 9,83

(nouă 83%)

33. GRIGORE C. ELENA 9,00 9,60 10 9,53

(nouă 53%)

34. IANCU I. ALEXANDRU -CRISTIAN 9,00 8,20 7 8,07

(opt 7%)

35. IONESCU C. ALEXANDRA 10 9,20 10 9,73

(nouă 73%)

36. ISTRATE N. LICUȚA 7,00 7,20 7 7,07

(şapte 7%)

37. JALBĂ GHE. LUMINIȚA 8,00 9,10 9 8,70

(opt 70%)

38. JUGĂNARU M. ADI-CRISTIAN 7,00 8,50 7 7,50

(şapte 50%)

39. LUNGU C. DANIELA 8,00 9,00 10 9,00

(nouă)

40. MANOLE P. VALERICA 7,00 9,00 9 8,33

(opt 33%)

41. MARIN V. CĂTĂLINA 10 9,70 10 9,90

(nouă 90%)

42. MARIN V. ELENA 10 9,70 10 9,90

(nouă 90%)

43. MATEIU  M. SILVIA- MINODORA 10 9,30 10 9,77

(nouă 77%)

44. MAZILU M. GABRIELA 10 9,20 9 9,40

(nouă 40%)

45. MOCANAȘU I. SIMONA -GABRIELA 8,00 5,40 9 7,47

(şapte 47%)

46. NEAGU G.D. LUIS- GABRIEL 9,00 9,40 9 9,13

(nouă 13%)

47. NECULAI I. MARICICA  -MIHAELA 10 9,30 10 9,77

(nouă 77%)

48. OANCĂ F. IONUȚ-MĂDĂLIN 6,00 5,60 7 6,20

(şase 20%)

49. OLARU N. MONICA 8,00 7,50 8 7,83

(şapte 83%)

50. PĂDUREȚ C. ȘTEFAN 10 6,20 8 8,07

(opt 7%)

51. PĂȚALĂ  A. ANDREEA- DANA 10 8,50 10 9,50

(nouă 50%)

52. PĂTRUȚ L. ELENA- TUDORINA 10 5,40 9 8,13

(opt 13%)

53. POHRIB GHE. MIHAI 7,00 6,10 8 7,03

(şapte 3%)

54. ROTARU Z. ANDREEA- RALUCA 10 9,20 10 9,73

(nouă 73%)

55. RUSU A. MATILDA 10 9,00 10 9,67

(nouă 67%)

56. SIMION M. OANA-MARIA 10 9,20 10 9,73

(nouă 73%)

57. ȘIȘCĂ M. GINA 9,00 7,60 10 8,87

(opt 87%)

58. STAN GH. NELU- GABRIEL 10 5,00 9 8,00

(opt)

59. TIRON C. RODICA- ELENA 8,00 5,40 9 7,47

(şapte 47%)

60. TOFAN V. MARIUS 6,00 6,00 7 6,33

(şase 33%)

61. TRANDAFIR E. DANIELA-MIHAELA 10 7,70 8 8,57

(opt 57%)

62. TRIFAN M. GABRIEL 7,00 6,90 9 7,63

(şapte 63%)

63. TRIFAN V. VALERIU 6,00 5,50 8 6,50

(şase 50%)

64. VASILACHE I. ANIȘOARA 10 9,20 10 9,73

(nouă 73%)

65. VĂTAVU C. LENUȚA 9,00 8,60 10 9,20

(nouă 20%)

66. ZAMFIR I. NICOLETA 10 7,90 9 8,97

(opt 97%)

REZULTATE PROBA SCRISĂ                                                                                    

EXAMENUL DE CERTIFICARE A COMPETENȚELOR PROFESIONALE NIVEL 5 – specializarea ASISTENT MEDICAL GENERALIST – sesiunea august 2016

NR.

CRT.

NUME ŞI PRENUME Rezultat proba scrisă

NOTA

1. ACHINFIEV R. IULIA 9,10
2. AIRINEI  ȘT. ȘTEFANIA- DANIELA 9,20
3. ANDRIEȘAN D. TEODORA- MIHAELA 8,90
4. ANDRONESCU D.M. ANDREEA GEROGIANA 7,20
5. APOSTU M. CRISTINA 8,80
6. ARTICUCI V. ANDREEA-GEORGIANA-IULIANA 9,20
7. BĂTRÎNU C. GABRIEL-ION 8,90
8. BLĂNARU P. CONSTANTINA-NICOLETA 9,10
9. BOCEARSCAIA A. SVETLANA 9,20
10. BOROȘ I. ADRIAN 7,80
11. BOSTAN T. MARIUS 8,80
12. BRADLER E. ANDA- GEANINA 9,00
13. BUJENITA P. MARIUS 8,40
14. BUJENITA T. MIHAI 8,10
15. BUSUIOC S.N. FLORINA- DIANA 8,50
16. CĂLIN P. ALINA- MIHAELA 8,30
17. CATANĂ I. ADRIANA- IONICA 7,10
18. CRĂCIUN  ȘT. VALENTINA 9,10
19. DAJBOC G. AURELIA 9,10
20. DATCU A. GEORGIANA DANIELA 8,60
21. DĂNILĂ M. LIVIU COSTEL 5,60
22. DICIANU M. JULIA 9,70
23. DIMOFTE I . MIHAELA 9,10
24. DOROBĂȚ S. PETRUȚ- MIRCEA 8,90
25. DOROBĂȚ  ȘT. DANIELA 8,40
26. DRĂGHICI I. GEORGETA 8,00
27. DUGHIANĂ N. IONICA- MIHAELA 9,10
28. ENI GH. DANIELA 9,70
29. GAIU ȘT. CORINA 9,30
30. GAVRILĂ P. ALINA -MARIETA 9,30
31. GOLOGAN C. MIHAELA-MĂDĂLINA 7,80
32. GORCIU E. GABRIELA 9,50
33. GRIGORE C. ELENA 9,60
34. IANCU I. ALEXANDRU -CRISTIAN 8,20
35. IONESCU C. ALEXANDRA 9,20
36. ISTRATE N. LICUȚA 7,20
37. JALBĂ GHE. LUMINIȚA 9,10
38. JUGĂNARU M. ADI-CRISTIAN 8,50
39. LUNGU C. DANIELA 9,00
40. MANOLE P. VALERICA 9,00
41. MARIN V. CĂTĂLINA 9,70
42. MARIN V. ELENA 9,70
43. MATEIU  M. SILVIA- MINODORA 9,30
44. MAZILU M. GABRIELA 9,20
45. MOCANAȘU I. SIMONA -GABRIELA 5,40
46. NEAGU G.D. LUIS- GABRIEL 9,40
47. NECULAI I. MARICICA  -MIHAELA 9,30
48. OANCĂ F. IONUȚ-MĂDĂLIN 5,60
49. OLARU N. MONICA 7,50
50. PĂDUREȚ C. ȘTEFAN 6,20
51. PĂȚALĂ  A. ANDREEA- DANA 8,50
52. PĂTRUȚ L. ELENA- TUDORINA 5,40
53. POHRIB GHE. MIHAI 6,10
54. ROTARU Z. ANDREEA- RALUCA 9,20
55. RUSU A. MATILDA 9,00
56. SIMION M. OANA-MARIA 9,20
57. ȘIȘCĂ M. GINA 7,60
58. STAN GH. NELU- GABRIEL 5,00
59. TIRON C. RODICA- ELENA 5,40
60. TOFAN V. MARIUS 6,00
61. TRANDAFIR E. DANIELA-MIHAELA 7,70
62. TRIFAN M. GABRIEL 6,90
63. TRIFAN V. VALERIU 5,50
64. VASILACHE I. ANIȘOARA 9,20
65. VĂTAVU C. LENUȚA 8,60
66. ZAMFIR I. NICOLETA 7,90

ANUNȚ

Proba practică a examenului  de obținere a certificatului de competențe profesionale,  anul  III,  secția  Asistent medical generalist  se desfășoară în data de 16.o8.2016 , începând cu ora 8.00, la sediul ȘCOLII  POSTLICEALE “INTELLECTUM” GALAȚI conform graficului de mai jos.                                                                                                                                                                     

Intrarea în sala de examen se face în baza cărții de identitate.      

Candidații sunt rugați sa fie prezenți cu cel puțin 30 minute înainte de intrarea în sală.

          Ținuta obligatorie în funcție de specializare (halat alb ,etc)

GRAFIC DE DESFĂŞURARE A  PROBEI PRACTICE

EXAMENUL  DE  CERTIFICARE A COMPETENȚELOR PROFESIONALE ÎN ÎNVĂȚĂMÂNTUL POSTLICEAL

  SPECIALIZAREA  ASISTENT MEDICAL GENERALIST  – SESIUNEA AUGUST 2016

SALA NR. 7

NRCRT. NUME /PRENUME ȘCOALA ORA
1. ACHINFIEV R. IULIA SPIG 8,00
2. AIRINEI  ȘT. ȘTEFANIA DANIELA SPIG 8,00
3. ANDRIESAN D. TEODORA MIHAELA SPIG 8,00
4. ANDRONESCU D.M. ANDREEA GEROGIANA SPIG 8,00
5. APOSTU M CRISTINA FEG 8,30
6. ARTICUCI V. ANDREEA-GEORGIANA-IULIANA FEG 8,40
7. BĂTRÎNU C. GABRIEL-ION FEG 8,50
8. BLĂNARU P. CONSTANTINA-NICOLETA FEG 9,00
9. BOCEARSCAIA A. SVETLANA SPIG 9,10
10. BORS I. ADRIAN SPIG 9,20
11. BOSTAN T. MARIUS SPIG 9,30
12.   BRADLER E. ANDA GEANINA SPIG 9,40
13. BUJENITA P. MARIUS SPIG 9,50
14. BUJENITA T. MIHAI SPIG 10,00
15. BUSUIOC S.N. FLORINA- DIANA SPIG 10,10
16. CATANĂ I. ADRIANA IONICA SPIG 10,20
17. CĂLIN P. ALINA MIHAELA SPIG 10,30
18. CRĂCIUN ȘT. VALENTINA SPIG 10,40
19. DAJBOC G. AURELIA SPIG 10,50
20. DATCU A. GEORGIANA DANIELA SPIG 11,00
21. DĂNILĂ    M. LIVIU- COSTEL SPIG 11,10
22. DICIANU M. JULIA SPIG 11,20
23. DIMOFTE I . MIHAELA SPIG 11,30
24. DOROBAT S. PETRUT MIRCEA SPIG 11,40
25. DOROBAT ST. DANIELA SPIG 11,50
26. DRĂGHICI I. GEORGETA SPIG 12,00
27. DUGHIANĂ N. IONICA MIHAELA SPIG 12,10
28. ENI GH. DANIELA SPIG 12,20
29. GAIU ST. CORINA SPIG 12,30
30.  GAVRILĂ P. ALINA MARIETA SPIG 12,40
31. GOLOGAN C. MIHAELA-MĂDĂLINA FEG 12,50
32. GORCIU E. GABRIELA SPIG 13,00
33. GRIGORE C. ELENA SPIG 13,10
PAUZĂ DE MASA 13,30-14,00
34. IANCU I. ALEXANDRU CRISTIAN SPIG 14,00
35. IONESCU C. ALEXANDRA SPIG 14,00
36. ISTRATE N. LICUȚA FEG 14,00
37. JALBĂ GHE. LUMINIȚA FEG 14,00
38. JUGĂNARU M. ADI-CRISTIAN FEG 14,00
39. LUNGU C. DANIEL SPIG 14,30
40. MANOLE P. VALERICA SPIG 14,40
41. MARIN V. CĂTĂLINA FEG 14,50
42. MARIN V. ELENA FEG 15,00
43. MATEIU M. SILVIA MINODORA SPIG 15,10
44. MAZILU M. GABRIELA SPIG 15,20
45. MOCANASU I. SIMONA GABRIELA SPIG 15,40
46. NEAGU G.D. LUIS GABRIEL SPIG 15,50
47. NECULAI I. MARICICA MIHAELA SPIG 16,00
48. OANCĂ F. IONUȚ-MĂDĂLIN FEG 16,10
49. OLARU N. MONICA SPIG 16,20
50. PATALA A. ANDREEA DANA SPIG 16,30
51. PATRUT L. ELENA TUDORINA SPIG 16,40
52. PĂDUREȚ C. ȘTEFAN FEG 16,50
53. POHRIB GHE. MIHAI FEG 17,00
54. ROTARU Z. ANDREEA RALUCA SPIG 17,10
55. RUSU A. MATILDA SPIG 17,20
56. SIMION M. OANA-MARIA FEG 17,40
57. SISCA M. GINA SPIG 17,50
58. STAN GH. NELU GABRIEL SPIG 18,00
59. TIRON C. RODICA ELENA SPIG 18,10
60. TOFAN V. MARIUS FEG 18,20
61. TRANDAFIR E. DANIELA-MIHAELA FEG 18,30
62. TRIFAN M. GABRIEL FEG 18,40
63. TRIFAN V. VALERIU FEG 18,50
64. VASILACHE I. ANIȘOARA FEG 19,00
65. VĂTAVU C. LENUȚA FEG 19,10
66. ZAMFIR I. NICOLETAAPOSTU M. CRISTINA SPIG 19,20

 

 

REZULTATE

EXAMENUL  DE CERTIFICARE A COMPETENȚELOR PROFESIONALE

ÎN  ÎNVĂȚĂMÂNTUL POSTLICEAL

SPECIALIZAREA – ASISTENT MEDICAL DE FARMACIE- SESIUNEA IULIE 2016

NR.

CRT.

NUME ŞI PRENUME Școala

de proveniență

REZULTAT PROBA PRACTICĂ
1. ANDREI  I.  OANA JENI S.P.I.G. 8,00 (opt)
2. ANGHEL C. NICOLETA F.E.G. 7,95 (șapte,95%)
3. BORȘAN  C.  DIANA MĂDĂLINA S.P.I.G. 8,77 (opt,77%)
4. BULANCEA  GH.  MĂDĂLINA DANIELA S.P.I.G. 8,85 (opt,85%)
5. CERNAT  O.  ROXANA S.P.I.G. 7,95 (șapte,95%)
6. CHIRILĂ  I. GETA S.P.I.G. 9,45 (nouă,45%)
7. CHIRILĂ V. DIANA-CĂTĂLINA F.E.G. 9,00 (nouă)
8. CHIRVĂSUȚĂ ȘT. COSMIN-PAUL F.E.G. 8,27 (opt,27%)
9. CODREANU  I. IONELA S.P.I.G.           8,42 (opt,42%)
10. CONDRACHE  (BRĂILESCU)  N.  ROXANA F.E.G. 7,97 (șapte,97%)
11. CRISTEA  I. AURELIA F.E.G. 8,27 (opt,27%)
12. CRUCIANU  V.  VIORICA-IULIANA F.E.G. 7,50 (șapte,50%)
13. DAMIAN  C.  ALINA-MIRELA F.E.G. 8,82 (opt,82%)
14. DUȚU  G.  VIORICA F.E.G. RESPINS
15. GÂȚĂ  (TICU)  I.  NICOLETA-GEORGIANA F.E.G. 8,82 (opt,82%)
16. GÂȚĂ  I.  LAURENȚIU F.E.G. RESPINS
17. GHIORGHIȚĂ  GHE.  MARICICA F.E.G. 8,44 (opt,44%)
18. IRAVA  ȘT.  CĂTĂLINA S.P.I.G. 8,02 (opt,02%)
19. ISTRATE  D.  DIANA S.P.I.G. 7,04 (șapte,04%)
20. LAZĂR  V.  MINUȚA S.P.I.G. 9,74 (nouă,74%)
21. MARDARE I.  DANIELA ZAMFIRA S.P.I.G. 9,17 (nouă,17%)
22. MARIN  D. ILONA-GABRIELA F.E.G. 8,07 (opt,07%)
23. MARIN  T.  GEORGIANA S.P.I.G. 8,90 (opt,90%)
24. MEREN C. ROXANA MARIA S.P.I.G. 8,52 (opt,52%)
25. MOCANU  G.  ANA- MARIA F.E.G. 9,64 (nouă,64%)
26. MOROȘANU C. MAGDALENA CRISTANA S.P.I.G. 9,07 (nouă,07%)
27. NĂSTASĂ  I.  DANIELA S.P.I.G. 9,05 (nouă,05%)
28. PALADE  P. IONELA-DANIELA F.E.G. 8,00 (opt)
29. PARAIPAN GH.  MARIANA S.P.I.G. 8,44 (opt,44%)
30. POPA  N.  LIVIA PETRONEA S.P.I.G. 8,00 (opt)
31. POPA  N.  SIMONA IULIANA S.P.I.G. 7,34 (șapte,34%)
32. PREDA M.  GEORGIANA S.P.I.G. 9,19 (nouă,19%)
33. PRESCURĂ  I.  GEORGIANA-IONICA F.E.G. 8,25 (opt,25%)
34. RADU  T. MIRELA-ALINA F.E.G. 7,77 (șapte,77%)
35. ROUĂ C.  SIMONA S.P.I.G. 9,10 (nouă,10%)
36. SĂLCEANU  E. IULIANA SIMONA S.P.I.G. 8,64 (opt,64%)
37. ȘTEFĂNESCU (SONU) V.  MIHAELA F.E.G. 9,35 (nouă,35%)
38. TIRON  S.  TANȚA IONICA S.P.I.G. 9,14 (nouă,14%)
39. TIRON  V.  VASILICA S.P.I.G. 9,07 (nouă,07%)
40. TRIFAN  F. CRISTINA F.E.G. RESPINS
41. ZAHARIA  T. MIHAELA F.E.G. 8,67 (opt,67%)

REZULTATE

EXAMENUL  DE CERTIFICARE A COMPETENȚELOR PROFESIONALE

ÎN  ÎNVĂȚĂMÂNTUL POSTLICEAL

SPECIALIZAREA – COSMETICĂ– SESIUNEA IULIE 2016

NR.

CRT.

NUME ŞI PRENUME REZULTAT
1. ASARGIU GH. IONICA 9,84 (NOUA 84%)
2. CONSTANTIN GH.T.INGRID 9,84 (NOUA 84%)
3. COMAN C. ADRIAN 8,50 (OPT 50%)
4. CRISTEA C. VALENTINA 8,17 (OPT 17%)
5. DULCESCU T. CARMEN 9,84 (NOUA 84%)
6. ENACHE GH. MICHAELA 9,77 (NOUA 77%)
7. GHINOIU G. MIHAELA 9,84 (NOUA 84%)
8. GROSU–STOICA T. ANAMARIA Neprezentat
9. IONITA V. MARICICA 9,77 (NOUA 77%)
10. IOAN L. ALLMA GEANINA 9,24 (NOUA 24%)
11. ISPAS C. NICOLAE 8,67 (OPT 67%)
12. MIHALACHE I. RODICA 9,77 (NOUA 77%)
13. MITACHE V. NICOLETA MARIANA 9,77 (NOUA 77%)
14. STRAUT I.  MIOARA 9,84 (NOUA 84%)

REZULTATE

EXAMENUL  DE CERTIFICARE A COMPETENȚELOR PROFESIONALE

ÎN  ÎNVĂȚĂMÂNTUL POSTLICEAL

SPECIALIZAREA – TEHNICIAM MASEURSESIUNEA IULIE 2016

NR.

CRT.

NUME ŞI PRENUME REZULTAT PROBA PRACTICĂ
1. BOGIU I. LILIANA 9,37 (NOUA 37%)
2. BOGIU I. MARIUS CIPRIAN 6,78 (SASE 78%)
3. BUZEA P. FLORIN IONEL 8,11 (OPT 11%)
4. DUMAN A. EDOART IONUȚ 8,96 (OPT 96%)
5. FLOREA V. ADRIANA SABINA 8,50 (OPT 50%)
6. GROSU I. SANDA 9,07 (NOUA 7%)
7. MOCANU P. ENUTA SIMONA 7,03 (SAPTE 3%)
8. NAE A. ALEXANDRU 6,75 (SASE 75%)
9. SAVA R. RZVAN 8,56 (OPT 56%)
10. VIZITIU M. PUIU 8,22 (OPT 22%)

REZULTATE

EXAMENUL  DE CERTIFICARE A COMPETENȚELOR PROFESIONALE

ÎN  ÎNVĂȚĂMÂNTUL POSTLICEAL

SPECIALIZAREA – ASISTENT MEDICAL DE BALNEOKINETOFIZIOTERAPIE

SI RECUPERARE – SESIUNEA IULIE 2016

NR.

CRT.

NUME ŞI PRENUME REZULTAT PROBA PRACTICĂ
1. BENKE G. CLAUDIA MAGDALENA 8,79 (OPT 79%)
2. BOSOI C. CORNELIA VALENTINA 8,24 (OPT 24%)
3. CRISTEA Ş. ORTANSA 7,02 (SAPTE 2%)
4. CRISTOFAN G. MARIANA 7,07 (SAPTE 7%)
5. ENACHI M. MARICICA – RAMONA 8,77 (OPT 77%)
6. GRAUR N. ANA – GEORGIANA NEPREZENTAT
7. IONAŞCU P. DANIELA 6,02 (SASE 2%)
8. MINEA L. FLOAREA – ELENA 8,78 (OPT 78%)
9. NEAGU S. NATANAEL 6,49 (SASE 49%)
10. NEAGU S. OANA – DANIELA 7,07 (SAPTE 7%)
11. NISTOR A. IONICA 9,41 (NOUA 41%)
12. PAVELIU C. CRISTIAN 7,67 (SAPTE 67%)
13. PUŞCAŞU G. DAN 7,93 (SAPTE 93%)
14. REMENY G. VIRGINIA 9,17 (NOUA 17%)
15. SAFTIU G. IONICA 6,77 (SASE 77%)
16. STOENESCU I. CLAUDIU – IULIAN 6,04 (SASE 4%)
17. SZEKELY E. ENIKO – IBOLYA 6,86 (SASE 86%)
18. TĂNASE D. VIRGINICA 7,65 (SAPTE 65%)
19. TIRON S. VALENTIN ANDREI 8,52 (OPT 52%)

REZULTATE

EXAMENUL  DE CERTIFICARE A COMPETENȚELOR PROFESIONALE

ÎN  ÎNVĂȚĂMÂNTUL POSTLICEAL

SPECIALIZAREA – ASISTENT DE LABORATORSESIUNEA IULIE 2016

NR.

CRT.

NUME ŞI PRENUME REZULTAT PROBA PRACTICĂ
1. CIOCAN T. IULIANA ALINA 9,39 (NOUA 39%)
2. PALADE T. CATALINA 9,57 (NOUA 57%)
3. RADU C. ANDRA 9,04 (NOUA 4%)
4. STIRBU I SANDICA 8,89 (OPT 89%)

GRAFIC  DE   SUSŢINERE A  PROIECTULUI

EXAMENUL DE CERTIFICARE A CALIFICĂRII PROFESIONALE A ABSOLVENŢILOR DIN ÎNVĂŢĂMÂNTUL POSTLICEAL, NIVEL 5, SPECIALIZAREA: ASISTENT MEDICAL DE FARMACIE,

SESIUNEA IULIE 2016

 

NR.

CRT.

NUME ŞI PRENUME SCOALA DE PROVENIENȚĂ ORA
 1 ANDREI  I.  OANA JENI S.P.I.G. 8,00
 2 ANGHEL C. NICOLETA F.E.G. 8,00
 3 BORȘAN  C.  DIANA MĂDĂLINA S.P.I.G. 8,00
 4 BULANCEA  GH.  MĂDĂLINA DANIELA S.P.I.G. 8,00
 5 CERNAT  O.  ROXANA S.P.I.G. 8,10
 6 CHIRILĂ  I. GETA S.P.I.G. 8,20
 7 CHIRILĂ V. DIANA-CĂTĂLINA F.E.G. 8,30
 8 CHIRVĂSUȚĂ ȘT. COSMIN-PAUL F.E.G. 8,40
 9 CODREANU  I. IONELA S.P.I.G. 8,50
 10 CONDRACHE  (BRĂILESCU)  N.  ROXANA F.E.G. 9,00
 11 CRISTEA  I. AURELIA F.E.G. 9,10
 12 CRUCIANU  V.  VIORICA-IULIANA F.E.G. 9,20
 13 DAMIAN  C.  ALINA-MIRELA F.E.G. 9,30
 14 GÂȚĂ  (TICU)  I.  NICOLETA-GEORGIANA F.E.G. 9,40
 15 GHIORGHIȚĂ  GHE.  MARICICA F.E.G. 9,50
 16 IRAVA  ȘT.  CĂTĂLINA S.P.I.G. 10,00
 17 ISTRATE  D.  DIANA S.P.I.G. 10,10
 18 LAZĂR  V.  MINUȚA S.P.I.G. 10,20
 19 MARDARE I.  DANIELA ZAMFIRA S.P.I.G. 10,30
 20 MARIN  D. ILONA-GABRIELA F.E.G. 10,40
 21 MARIN  T.  GEORGIANA S.P.I.G. 10,50
 22 MEREN C. ROXANA MARIA S.P.I.G. 11,00
 23 MOCANU  G.  ANA- MARIA F.E.G. 11,10
 24 MOROȘANU C. MAGDALENA CRISTIANA S.P.I.G. 11,20
 25 NĂSTASĂ  I.  DANIELA S.P.I.G. 11,30
 26 PALADE  P. IONELA-DANIELA F.E.G. 11,40
 27 PARAIPAN GH.  MARIANA S.P.I.G. 11,50
 28 POPA  N.  LIVIA PETRONELA S.P.I.G. 12,00
 29 POPA  N.  SIMONA IULIANA S.P.I.G. 12,10
 30 PREDA M.  GEORGIANA S.P.I.G. 12,20
 31 PRESCURĂ  I.  GEORGIANA-IONICA F.E.G. 12,30
 32 RADU (NECHIFOR) T. MIRELA-ALINA F.E.G. 12,40
 33 ROUĂ C.  SIMONA S.P.I.G. 12,50
 34 SĂLCEANU  E. IULIANA SIMONA S.P.I.G. 13,00
 35 ȘTEFĂNESCU (SONU) V.  MIHAELA F.E.G. 13,10
 36 TIRON  S.  TANȚA IONICA S.P.I.G. 13,20
 37 TIRON  V.  VASILICA S.P.I.G. 13,30
 38 ZAHARIA  T. MIHAELA F.E.G. 13,40

 

GRAFIC   DE   DESFĂȘURARE  A  SUSTINERII PROIECTULUI

SPECIALIZAREA ASISTENT MEDICAL  DE LABORATOR  SESIUNEA IULIE 2016

SALA 1

 

Nr. Crt. Nume / Prenume Ora
1 CIOCAN T. IULIANA ALINA 9,00
2 PALADE T. CATALINA 9,00
3 RADU C. ANDRA 9,00
4 STIRBU I SANDICA 9,00

GRAFIC   DE   DESFĂȘURARE  A  SUSTINERII PROIECTULUI

SPECIALIZAREA TEHNICIAN MASEUR SESIUNEA IULIE 2016

SALA 1

Nr. crt Nume /prenume Ora
1. BOGIU I. LILIANA 10,00
2. BOGIU I. MARIUS CIPRIAN 10,00
3. BUZEA P. FLORIN IONEL 10,00
4. DUMAN A. EDOART IONUȚ 10,00
5. FLOREA V. ADRIANA SABINA 10,10
6. GROSU I. SANDA 10,20
7. MOCANU P. ENUTA SIMONA 10,30
8. NAE A. ALEXANDRU 10,40
9. SAVA R. RZVAN 10,50
10. VIZITIU M. PUIU 11,00

GRAFIC   DE   DESFĂȘURARE  A  SUSTINERII PROIECTULUI

SPECIALIZAREA ASISTENT MEDICAL BALNEOFIZIOKINETOTERAPIE ȘI RECUPERARE SESIUNEA IULIE 2016

SALA 1

Nr. crt Nume /prenume Ora
1. BENKE G. CLAUDIA MAGDALENA 11.10
2. BOSOI C. CORNELIA VALENTINA 11.10
3. CRISTEA Ş. ORTANSA 11.10
4. CRISTOFAN G. MARIANA 11.10
5. ENACHI M. MARICICA – RAMONA 11.20
6. IONAŞCU P. DANIELA 11.30
7. MINEA L. FLOAREA – ELENA 11.40
8. NEAGU S. NATANAEL 11.50
9. NEAGU S. OANA – DANIELA 12.00
10. NISTOR A. IONICA 12.10
11. PAVELIU C. CRISTIAN 12.20
12. PUŞCAŞU G. DAN 12.30
13. REMENY G. VIRGINIA 12.40
14. SAFTIU G. IONICA 12.50
15. STOENESCU I. CLAUDIU – IULIAN 13.00
16. SZEKELY E. ENIKO – IBOLYA 13.10
17. TĂNASE D. VIRGINICA 13.20
18. TIRON S. VALENTIN ANDREI 13.30

GRAFIC   DE   DESFĂȘURARE  A  SUSTINERII PROIECTULUI

SPECIALIZAREA COSMETICIAN SESIUNEA IULIE 2016

SALA 1

 

Nr. crt Nume /prenume Ora
1. ASARGIU GH. IONICA 13.50
2. CONSTANTIN GH.T.INGRID 14.00
3. COMAN C. ADRIAN 14.10
4. CRISTEA C. VALENTINA 14.20
5. DULCESCU T. CARMEN 14.30
6. ENACHE GH. MICHAELA 14.40
7. GHINOIU G. MIHAELA 14.50
8. IONITA V. MARICICA 15.00
9. IOAN L. ALLMA GEANINA 15.10
10. ISPAS C. NICOLAE 15.20
11. MIHALACHE I. RODICA 15.30
12. MITACHE V. NICOLETA MARIANA 15.40
13. STRAUT I.  MIOARA 15.50

ANUNŢ

ORA DE ÎNCEPERE A SUSŢINERII PROBEI PROIECTULUI

 

  1. ASISTENT MEDICAL DE FARMACIE – ORA 08.00
  2. ASISTENT MEDICAL DE LABORATOR – ORA 09.00
  3. TEHNICIAN MASEUR – ORA 10.00
  4. ASISTENT MEDICAL BALNEOFIZIOKINETOTERAPIE ŞI RECUPERARE – ORA 11.10
  5. COSMETICIAN – ORA 13.50

ANUNȚ

          Proba practică a examenului  de obținere a certificatului de competențe profesionale,  anul  III,  secția  Asistent medical de farmacie /Asistent medical de laborator /Asistent medical balneofiziokinetoterapie și recuperare /Tehnician maseur/Cosmetică,  se desfășoară în data de 11.07 2016  , începând cu ora 8.00, la sediul ȘCOLII  POSTLICEALE “INTELLECTUM” GALAȚI conform graficului de mai jos.                                                                                                                                                                      

         Intrarea în sala de examen se face în baza cărții de identitate.      

         Candidații sunt rugați sa fie prezenți cu cel puțin 30 minute înainte de intrarea în sală.

         Ținuta obligatorie în funcție de specializare (halat alb ,etc)

         Dacă în listele afișate apar  erori  vă rugăm să anunțați secretariatul școlii. 

   

GRAFIC DE DESFĂŞURARE A  PROBEI PRACTICE

EXAMENUL  DE  CERTIFICARE A COMPETENȚELOR PROFESIONALE ÎN ÎNVĂȚĂMÂNTUL POSTLICEAL

  SPECIALIZAREA  ASISTENT MEDICAL DE FARMACIE  – SESIUNEA IULIE 2016

SALA NR. 4

                                                       

NR.

CRT.

NUME ŞI PRENUME Școala

de proveniență

Ora
1. ANDREI  I.  OANA JENI S.P.I.G. 8.00
2. ANGHEL C. NICOLETA F.E.G. 8.00
3. BORȘAN  C.  DIANA MĂDĂLINA S.P.I.G. 8.00
4. BULANCEA  GH.  MĂDĂLINA DANIELA S.P.I.G. 8.00
5. CERNAT  O.  ROXANA S.P.I.G. 8.20
6. CHIRILĂ  I. GETA S.P.I.G. 8.30
7. CHIRILĂ V. DIANA-CĂTĂLINA F.E.G. 8.40
8. CHIRVĂSUȚĂ ȘT. COSMIN-PAUL F.E.G. 8.50
9. CODREANU  I. IONELA S.P.I.G. 9.00
10. CONDRACHE  (BRĂILESCU)  N.  ROXANA F.E.G. 9.10
11. CRISTEA  I. AURELIA F.E.G. 9.20
12. CRUCIANU  V.  VIORICA-IULIANA F.E.G. 9.30
13. DAMIAN  C.  ALINA-MIRELA F.E.G. 9.40
14. DUȚU  G.  VIORICA F.E.G. 9.50
15. GÂȚĂ  (TICU)  I.  NICOLETA-GEORGIANA F.E.G. 10.00
16. GÂȚĂ  I.  LAURENȚIU F.E.G. 10.10
17. GHIORGHIȚĂ  GHE.  MARICICA F.E.G. 10.20
18. IRAVA  ȘT.  CĂTĂLINA S.P.I.G. 10.30
19. ISTRATE  D.  DIANA S.P.I.G. 10.40
20. LAZĂR  V.  MINUȚA S.P.I.G. 10.50
21. MARDARE I.  DANIELA ZAMFIRA S.P.I.G. 11.00
22. MARIN  D. ILONA-GABRIELA F.E.G. 11.10
23. MARIN  T.  GEORGIANA S.P.I.G. 11.20
24. MEREN C. ROXANA MARIA S.P.I.G. 11.30
25. MOCANU  G.  ANA- MARIA F.E.G. 11.40
26. MOROȘANU C. MAGDALENA CRISTINA S.P.I.G. 11.50
27. NĂSTASĂ  I.  DANIELA S.P.I.G. 12.00
28. PALADE  P. IONELA-DANIELA F.E.G. 12.10
29. PARAIPAN GH.  MARIANA S.P.I.G. 12.20
30. POPA  N.  LIVIA PETRONELA S.P.I.G. 12.30
31. POPA  N.  SIMONA IULIANA S.P.I.G. 12.40
32. PREDA M.  GEORGIANA S.P.I.G. 12.50
33. PRESCURĂ  I.  GEORGIANA-IONICA F.E.G. 13.00
34. RADU (NECHIFOR) T. MIRELA-ALINA F.E.G. 13.10
35. ROUĂ C.  SIMONA S.P.I.G. 13.20
36. SĂLCEANU  E. IULIANA SIMONA S.P.I.G. 13.30
37. ȘTEFĂNESCU (SONU) V.  MIHAELA F.E.G. 13.40
38. TIRON  S.  TANȚA IONICA S.P.I.G. 13.50
39. TIRON  V.  VASILICA S.P.I.G. 14.00
40. TRIFAN  F. CRISTINA F.E.G. 14.10
41. ZAHARIA  T. MIHAELA F.E.G. 14.20

               

GRAFIC   DE   DESFĂȘURARE  A PROBEI   PRACTICE   A   EXAMENULUI  DE OBȚINERE  A CERIFICATULUI   DE COMPETENȚE  PROFESIONALE SPECIALIZAREA ASISTENT MEDICAL  DE LABORATOR  SESIUNEA IULIE 2016

SALA 2

Nr. Crt. Nume / Prenume Ora
1 CIOCAN T. IULIANA ALINA 9,00
2 PALADE T. CATALINA 9,00
3 RADU C. ANDRA 9,00
4 STIRBU I SANDICA 9,00

GRAFIC   DE   DESFĂȘURARE  A PROBEI   PRACTICE   A   EXAMENULUI  DE OBȚINERE  A CERIFICATULUI   DE COMPETENȚE  PROFESIONALE SPECIALIZAREA  COSMETICĂ SESIUNEA IULIE 2016

SALA 3

Nr.crt Nume si prenume Ora
1. ASARGIU GH. IONICA 9,00
2. CONSTANTIN GH.T.INGRID 9,00
3. CRISTEA C. VALENTINA 9,00
4. DULCESCU M. CARMEN 9,00
5. ENACHE GH. MICHAELA 9,50
6. GHINOIU G. MIHAELA 10,05
7. GROSU–STOICA T. ANAMARIA 10,20
8. IOAN L. ALLMA GEANINA 10,35
9. ISPAS C. NICOLAE 11,05
10. MIHALACHE I. RODICA 11,20
11. MITACHE V. NICOLETA MARIANA 11,35
12. NĂSTASE V. CĂTĂLIN 11,50
13. STĂNESCU M. ION 12,05
14. STRAUT I.  MIOARA 12,20

GRAFIC   DE   DESFĂȘURARE  A PROBEI   PRACTICE   A   EXAMENULUI  DE OBȚINERE  A CERIFICATULUI   DE COMPETENȚE  PROFESIONALE SPECIALIZAREA ASISTENT MEDICAL BALNEOFIZIOKINETOTERAPIE ȘI RECUPERARE  SESIUNEA IULIE 2016

SALA 1

Nr. crt Nume /prenume Ora
1. BENKE G. CLAUDIA MAGDALENA 9.00
2. BOSOI C. CORNELIA VALENTINA 9,00
3. CRISTEA Ş. ORTANSA 9.00
4. CRISTOFAN G. MARIANA 9,00
5. ENACHI M. MARICICA – RAMONA 9,35
6. GRAUR N. ANA – GEORGIANA 9,50
7. IONAŞCU P. DANIELA 9,05
8. MINEA L. FLOAREA – ELENA 10,35
9. NEAGU S. NATANAEL 10,50
10. NEAGU S. OANA – DANIELA 11,05
11. NISTOR A. IONICA 11,20
12. PAVELIU C. CRISTIAN 11,35
13. PUŞCAŞU G. DAN 11,50
14. REMENY G. VIRGINIA 12,05
15. SAFTIU G. IONICA 11,20
16. STOENESCU I. CLAUDIU – IULIAN 11,50
17. SZEKELY E. ENIKO – IBOLYA 12,05
18. TĂNASE D. VIRGINICA 12,20
19. TIRON S. VALENTIN ANDREI 12,35

GRAFIC   DE   DESFĂȘURARE  A PROBEI PRACTICE A EXAMENULUI DE OBȚINERE  A CERIFICATULUI   DE COMPETENȚE  PROFESIONALE SPECIALIZAREA TEHNICIAN MASEUR SESIUNEA IULIE 2016

SALA 1

Nr. crt Nume /prenume Ora
1. BOGIU I. LILIANA 14,00
2. BOGIU I. MARIUS CIPRIAN 14,00
3. BUZEA P. FLORIN IONEL 14,00
4. DUMAN A. EDOART IONUȚ 14,00
5. FLOREA V. ADRIANA SABINA 14,35
6. GROSU I. SANDA 14,50
7. MOCANU P. ENUTA SIMONA 15,05
8. NAE A. ALEXANDRU 15,35
9. SAVA R. RZVAN 15,50
10. VIZITIU M. PUIU 16,05

                                                                                Program                                                                              

  privind graficul  de desfăşurare a examenelor de certificare a calificării profesionale  a absolvenţilor din învăţământul profesional şi tehnic preuniversitar în anul şcolar 2015 – 2016

1. Înscrierea candidaţilor: Școli arondate

  • Liceul Teoretic ”Emil Racoviță” 28.06.2016
  • Liceul Liceul Tehnologic “Anghel Saligny”28.06.2016
  • E.G. Tecuci 10.06.2016
  • Grupul Şcolar „Ovid Caledoniu” 28.06.2016
  • Grupul Şcolar „Simion Mehedinţi” 28.06.2016

2.Desfăşurarea probei practice:

  • 10.07.2016 –Grafic examen
  • 11.07.2016 proba practica ora 8,00

3. Afişarea rezultatelor la proba practică: 11.07.2016;

4. Desfăşurarea probei scrise:

  • 12.07.2016 grafic probă
  • 13.07.2016 8,30 intrarea în săli
  • Ora 9,00 începerea examenului scris ;

5. Afişarea rezultatelor la proba scrisă: 14.07.2016;

6. Depunerea şi soluţionarea contestaţiilor la proba scrisă: 15.07.2016;

7. Susţinerea proiectului: 18.07.2016 0ra 8.00 ;

8. Afişarea rezultatelor susţinerii proiectului 18.07.2016

9. Afişarea rezultatelor finale: 20.07.2016.

 

ȘCOALA POSTLICEALĂ „INTELLECTUM” GALAȚI

Acreditată cu Ordinul Ministerului Nr. 5387 din 2012
și Hotărârea Consiliului ARACIP Nr. 5387 din 2012,
Acreditată cu Ordinul Ministerului Nr. 5190 din 2015
și Hotărârea Consiliului ARACIP Nr. 5190 din 2015,

Vezi oferta completă

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]