REZULTATE

EXAMENUL  DE CERTIFICARE A COMPETENȚELOR PROFESIONALE

ÎN  ÎNVĂȚĂMÂNTUL POSTLICEAL

SPECIALIZAREA – ASISTENT MEDICAL DE FARMACIE- SESIUNEA IULIE 2016

NR.

CRT.

NUME ŞI PRENUME Școala

de proveniență

REZULTAT PROBA PRACTICĂ
1. ANDREI  I.  OANA JENI S.P.I.G. 8,00 (opt)
2. ANGHEL C. NICOLETA F.E.G. 7,95 (șapte,95%)
3. BORȘAN  C.  DIANA MĂDĂLINA S.P.I.G. 8,77 (opt,77%)
4. BULANCEA  GH.  MĂDĂLINA DANIELA S.P.I.G. 8,85 (opt,85%)
5. CERNAT  O.  ROXANA S.P.I.G. 7,95 (șapte,95%)
6. CHIRILĂ  I. GETA S.P.I.G. 9,45 (nouă,45%)
7. CHIRILĂ V. DIANA-CĂTĂLINA F.E.G. 9,00 (nouă)
8. CHIRVĂSUȚĂ ȘT. COSMIN-PAUL F.E.G. 8,27 (opt,27%)
9. CODREANU  I. IONELA S.P.I.G.           8,42 (opt,42%)
10. CONDRACHE  (BRĂILESCU)  N.  ROXANA F.E.G. 7,97 (șapte,97%)
11. CRISTEA  I. AURELIA F.E.G. 8,27 (opt,27%)
12. CRUCIANU  V.  VIORICA-IULIANA F.E.G. 7,50 (șapte,50%)
13. DAMIAN  C.  ALINA-MIRELA F.E.G. 8,82 (opt,82%)
14. DUȚU  G.  VIORICA F.E.G. RESPINS
15. GÂȚĂ  (TICU)  I.  NICOLETA-GEORGIANA F.E.G. 8,82 (opt,82%)
16. GÂȚĂ  I.  LAURENȚIU F.E.G. RESPINS
17. GHIORGHIȚĂ  GHE.  MARICICA F.E.G. 8,44 (opt,44%)
18. IRAVA  ȘT.  CĂTĂLINA S.P.I.G. 8,02 (opt,02%)
19. ISTRATE  D.  DIANA S.P.I.G. 7,04 (șapte,04%)
20. LAZĂR  V.  MINUȚA S.P.I.G. 9,74 (nouă,74%)
21. MARDARE I.  DANIELA ZAMFIRA S.P.I.G. 9,17 (nouă,17%)
22. MARIN  D. ILONA-GABRIELA F.E.G. 8,07 (opt,07%)
23. MARIN  T.  GEORGIANA S.P.I.G. 8,90 (opt,90%)
24. MEREN C. ROXANA MARIA S.P.I.G. 8,52 (opt,52%)
25. MOCANU  G.  ANA- MARIA F.E.G. 9,64 (nouă,64%)
26. MOROȘANU C. MAGDALENA CRISTANA S.P.I.G. 9,07 (nouă,07%)
27. NĂSTASĂ  I.  DANIELA S.P.I.G. 9,05 (nouă,05%)
28. PALADE  P. IONELA-DANIELA F.E.G. 8,00 (opt)
29. PARAIPAN GH.  MARIANA S.P.I.G. 8,44 (opt,44%)
30. POPA  N.  LIVIA PETRONEA S.P.I.G. 8,00 (opt)
31. POPA  N.  SIMONA IULIANA S.P.I.G. 7,34 (șapte,34%)
32. PREDA M.  GEORGIANA S.P.I.G. 9,19 (nouă,19%)
33. PRESCURĂ  I.  GEORGIANA-IONICA F.E.G. 8,25 (opt,25%)
34. RADU  T. MIRELA-ALINA F.E.G. 7,77 (șapte,77%)
35. ROUĂ C.  SIMONA S.P.I.G. 9,10 (nouă,10%)
36. SĂLCEANU  E. IULIANA SIMONA S.P.I.G. 8,64 (opt,64%)
37. ȘTEFĂNESCU (SONU) V.  MIHAELA F.E.G. 9,35 (nouă,35%)
38. TIRON  S.  TANȚA IONICA S.P.I.G. 9,14 (nouă,14%)
39. TIRON  V.  VASILICA S.P.I.G. 9,07 (nouă,07%)
40. TRIFAN  F. CRISTINA F.E.G. RESPINS
41. ZAHARIA  T. MIHAELA F.E.G. 8,67 (opt,67%)

REZULTATE

EXAMENUL  DE CERTIFICARE A COMPETENȚELOR PROFESIONALE

ÎN  ÎNVĂȚĂMÂNTUL POSTLICEAL

SPECIALIZAREA – COSMETICĂ– SESIUNEA IULIE 2016

NR.

CRT.

NUME ŞI PRENUME REZULTAT
1. ASARGIU GH. IONICA 9,84 (NOUA 84%)
2. CONSTANTIN GH.T.INGRID 9,84 (NOUA 84%)
3. COMAN C. ADRIAN 8,50 (OPT 50%)
4. CRISTEA C. VALENTINA 8,17 (OPT 17%)
5. DULCESCU T. CARMEN 9,84 (NOUA 84%)
6. ENACHE GH. MICHAELA 9,77 (NOUA 77%)
7. GHINOIU G. MIHAELA 9,84 (NOUA 84%)
8. GROSU–STOICA T. ANAMARIA Neprezentat
9. IONITA V. MARICICA 9,77 (NOUA 77%)
10. IOAN L. ALLMA GEANINA 9,24 (NOUA 24%)
11. ISPAS C. NICOLAE 8,67 (OPT 67%)
12. MIHALACHE I. RODICA 9,77 (NOUA 77%)
13. MITACHE V. NICOLETA MARIANA 9,77 (NOUA 77%)
14. STRAUT I.  MIOARA 9,84 (NOUA 84%)

REZULTATE

EXAMENUL  DE CERTIFICARE A COMPETENȚELOR PROFESIONALE

ÎN  ÎNVĂȚĂMÂNTUL POSTLICEAL

SPECIALIZAREA – TEHNICIAM MASEURSESIUNEA IULIE 2016

NR.

CRT.

NUME ŞI PRENUME REZULTAT PROBA PRACTICĂ
1. BOGIU I. LILIANA 9,37 (NOUA 37%)
2. BOGIU I. MARIUS CIPRIAN 6,78 (SASE 78%)
3. BUZEA P. FLORIN IONEL 8,11 (OPT 11%)
4. DUMAN A. EDOART IONUȚ 8,96 (OPT 96%)
5. FLOREA V. ADRIANA SABINA 8,50 (OPT 50%)
6. GROSU I. SANDA 9,07 (NOUA 7%)
7. MOCANU P. ENUTA SIMONA 7,03 (SAPTE 3%)
8. NAE A. ALEXANDRU 6,75 (SASE 75%)
9. SAVA R. RZVAN 8,56 (OPT 56%)
10. VIZITIU M. PUIU 8,22 (OPT 22%)

REZULTATE

EXAMENUL  DE CERTIFICARE A COMPETENȚELOR PROFESIONALE

ÎN  ÎNVĂȚĂMÂNTUL POSTLICEAL

SPECIALIZAREA – ASISTENT MEDICAL DE BALNEOKINETOFIZIOTERAPIE

SI RECUPERARE – SESIUNEA IULIE 2016

NR.

CRT.

NUME ŞI PRENUME REZULTAT PROBA PRACTICĂ
1. BENKE G. CLAUDIA MAGDALENA 8,79 (OPT 79%)
2. BOSOI C. CORNELIA VALENTINA 8,24 (OPT 24%)
3. CRISTEA Ş. ORTANSA 7,02 (SAPTE 2%)
4. CRISTOFAN G. MARIANA 7,07 (SAPTE 7%)
5. ENACHI M. MARICICA – RAMONA 8,77 (OPT 77%)
6. GRAUR N. ANA – GEORGIANA NEPREZENTAT
7. IONAŞCU P. DANIELA 6,02 (SASE 2%)
8. MINEA L. FLOAREA – ELENA 8,78 (OPT 78%)
9. NEAGU S. NATANAEL 6,49 (SASE 49%)
10. NEAGU S. OANA – DANIELA 7,07 (SAPTE 7%)
11. NISTOR A. IONICA 9,41 (NOUA 41%)
12. PAVELIU C. CRISTIAN 7,67 (SAPTE 67%)
13. PUŞCAŞU G. DAN 7,93 (SAPTE 93%)
14. REMENY G. VIRGINIA 9,17 (NOUA 17%)
15. SAFTIU G. IONICA 6,77 (SASE 77%)
16. STOENESCU I. CLAUDIU – IULIAN 6,04 (SASE 4%)
17. SZEKELY E. ENIKO – IBOLYA 6,86 (SASE 86%)
18. TĂNASE D. VIRGINICA 7,65 (SAPTE 65%)
19. TIRON S. VALENTIN ANDREI 8,52 (OPT 52%)

REZULTATE

EXAMENUL  DE CERTIFICARE A COMPETENȚELOR PROFESIONALE

ÎN  ÎNVĂȚĂMÂNTUL POSTLICEAL

SPECIALIZAREA – ASISTENT DE LABORATORSESIUNEA IULIE 2016

NR.

CRT.

NUME ŞI PRENUME REZULTAT PROBA PRACTICĂ
1. CIOCAN T. IULIANA ALINA 9,39 (NOUA 39%)
2. PALADE T. CATALINA 9,57 (NOUA 57%)
3. RADU C. ANDRA 9,04 (NOUA 4%)
4. STIRBU I SANDICA 8,89 (OPT 89%)

GRAFIC  DE   SUSŢINERE A  PROIECTULUI

EXAMENUL DE CERTIFICARE A CALIFICĂRII PROFESIONALE A ABSOLVENŢILOR DIN ÎNVĂŢĂMÂNTUL POSTLICEAL, NIVEL 5, SPECIALIZAREA: ASISTENT MEDICAL DE FARMACIE,

SESIUNEA IULIE 2016

 

NR.

CRT.

NUME ŞI PRENUME SCOALA DE PROVENIENȚĂ ORA
 1 ANDREI  I.  OANA JENI S.P.I.G. 8,00
 2 ANGHEL C. NICOLETA F.E.G. 8,00
 3 BORȘAN  C.  DIANA MĂDĂLINA S.P.I.G. 8,00
 4 BULANCEA  GH.  MĂDĂLINA DANIELA S.P.I.G. 8,00
 5 CERNAT  O.  ROXANA S.P.I.G. 8,10
 6 CHIRILĂ  I. GETA S.P.I.G. 8,20
 7 CHIRILĂ V. DIANA-CĂTĂLINA F.E.G. 8,30
 8 CHIRVĂSUȚĂ ȘT. COSMIN-PAUL F.E.G. 8,40
 9 CODREANU  I. IONELA S.P.I.G. 8,50
 10 CONDRACHE  (BRĂILESCU)  N.  ROXANA F.E.G. 9,00
 11 CRISTEA  I. AURELIA F.E.G. 9,10
 12 CRUCIANU  V.  VIORICA-IULIANA F.E.G. 9,20
 13 DAMIAN  C.  ALINA-MIRELA F.E.G. 9,30
 14 GÂȚĂ  (TICU)  I.  NICOLETA-GEORGIANA F.E.G. 9,40
 15 GHIORGHIȚĂ  GHE.  MARICICA F.E.G. 9,50
 16 IRAVA  ȘT.  CĂTĂLINA S.P.I.G. 10,00
 17 ISTRATE  D.  DIANA S.P.I.G. 10,10
 18 LAZĂR  V.  MINUȚA S.P.I.G. 10,20
 19 MARDARE I.  DANIELA ZAMFIRA S.P.I.G. 10,30
 20 MARIN  D. ILONA-GABRIELA F.E.G. 10,40
 21 MARIN  T.  GEORGIANA S.P.I.G. 10,50
 22 MEREN C. ROXANA MARIA S.P.I.G. 11,00
 23 MOCANU  G.  ANA- MARIA F.E.G. 11,10
 24 MOROȘANU C. MAGDALENA CRISTIANA S.P.I.G. 11,20
 25 NĂSTASĂ  I.  DANIELA S.P.I.G. 11,30
 26 PALADE  P. IONELA-DANIELA F.E.G. 11,40
 27 PARAIPAN GH.  MARIANA S.P.I.G. 11,50
 28 POPA  N.  LIVIA PETRONELA S.P.I.G. 12,00
 29 POPA  N.  SIMONA IULIANA S.P.I.G. 12,10
 30 PREDA M.  GEORGIANA S.P.I.G. 12,20
 31 PRESCURĂ  I.  GEORGIANA-IONICA F.E.G. 12,30
 32 RADU (NECHIFOR) T. MIRELA-ALINA F.E.G. 12,40
 33 ROUĂ C.  SIMONA S.P.I.G. 12,50
 34 SĂLCEANU  E. IULIANA SIMONA S.P.I.G. 13,00
 35 ȘTEFĂNESCU (SONU) V.  MIHAELA F.E.G. 13,10
 36 TIRON  S.  TANȚA IONICA S.P.I.G. 13,20
 37 TIRON  V.  VASILICA S.P.I.G. 13,30
 38 ZAHARIA  T. MIHAELA F.E.G. 13,40

 

GRAFIC   DE   DESFĂȘURARE  A  SUSTINERII PROIECTULUI

SPECIALIZAREA ASISTENT MEDICAL  DE LABORATOR  SESIUNEA IULIE 2016

SALA 1

 

Nr. Crt. Nume / Prenume Ora
1 CIOCAN T. IULIANA ALINA 9,00
2 PALADE T. CATALINA 9,00
3 RADU C. ANDRA 9,00
4 STIRBU I SANDICA 9,00

GRAFIC   DE   DESFĂȘURARE  A  SUSTINERII PROIECTULUI

SPECIALIZAREA TEHNICIAN MASEUR SESIUNEA IULIE 2016

SALA 1

Nr. crt Nume /prenume Ora
1. BOGIU I. LILIANA 10,00
2. BOGIU I. MARIUS CIPRIAN 10,00
3. BUZEA P. FLORIN IONEL 10,00
4. DUMAN A. EDOART IONUȚ 10,00
5. FLOREA V. ADRIANA SABINA 10,10
6. GROSU I. SANDA 10,20
7. MOCANU P. ENUTA SIMONA 10,30
8. NAE A. ALEXANDRU 10,40
9. SAVA R. RZVAN 10,50
10. VIZITIU M. PUIU 11,00

GRAFIC   DE   DESFĂȘURARE  A  SUSTINERII PROIECTULUI

SPECIALIZAREA ASISTENT MEDICAL BALNEOFIZIOKINETOTERAPIE ȘI RECUPERARE SESIUNEA IULIE 2016

SALA 1

Nr. crt Nume /prenume Ora
1. BENKE G. CLAUDIA MAGDALENA 11.10
2. BOSOI C. CORNELIA VALENTINA 11.10
3. CRISTEA Ş. ORTANSA 11.10
4. CRISTOFAN G. MARIANA 11.10
5. ENACHI M. MARICICA – RAMONA 11.20
6. IONAŞCU P. DANIELA 11.30
7. MINEA L. FLOAREA – ELENA 11.40
8. NEAGU S. NATANAEL 11.50
9. NEAGU S. OANA – DANIELA 12.00
10. NISTOR A. IONICA 12.10
11. PAVELIU C. CRISTIAN 12.20
12. PUŞCAŞU G. DAN 12.30
13. REMENY G. VIRGINIA 12.40
14. SAFTIU G. IONICA 12.50
15. STOENESCU I. CLAUDIU – IULIAN 13.00
16. SZEKELY E. ENIKO – IBOLYA 13.10
17. TĂNASE D. VIRGINICA 13.20
18. TIRON S. VALENTIN ANDREI 13.30

GRAFIC   DE   DESFĂȘURARE  A  SUSTINERII PROIECTULUI

SPECIALIZAREA COSMETICIAN SESIUNEA IULIE 2016

SALA 1

 

Nr. crt Nume /prenume Ora
1. ASARGIU GH. IONICA 13.50
2. CONSTANTIN GH.T.INGRID 14.00
3. COMAN C. ADRIAN 14.10
4. CRISTEA C. VALENTINA 14.20
5. DULCESCU T. CARMEN 14.30
6. ENACHE GH. MICHAELA 14.40
7. GHINOIU G. MIHAELA 14.50
8. IONITA V. MARICICA 15.00
9. IOAN L. ALLMA GEANINA 15.10
10. ISPAS C. NICOLAE 15.20
11. MIHALACHE I. RODICA 15.30
12. MITACHE V. NICOLETA MARIANA 15.40
13. STRAUT I.  MIOARA 15.50

ANUNŢ

ORA DE ÎNCEPERE A SUSŢINERII PROBEI PROIECTULUI

 

  1. ASISTENT MEDICAL DE FARMACIE – ORA 08.00
  2. ASISTENT MEDICAL DE LABORATOR – ORA 09.00
  3. TEHNICIAN MASEUR – ORA 10.00
  4. ASISTENT MEDICAL BALNEOFIZIOKINETOTERAPIE ŞI RECUPERARE – ORA 11.10
  5. COSMETICIAN – ORA 13.50

ANUNȚ

          Proba practică a examenului  de obținere a certificatului de competențe profesionale,  anul  III,  secția  Asistent medical de farmacie /Asistent medical de laborator /Asistent medical balneofiziokinetoterapie și recuperare /Tehnician maseur/Cosmetică,  se desfășoară în data de 11.07 2016  , începând cu ora 8.00, la sediul ȘCOLII  POSTLICEALE “INTELLECTUM” GALAȚI conform graficului de mai jos.                                                                                                                                                                      

         Intrarea în sala de examen se face în baza cărții de identitate.      

         Candidații sunt rugați sa fie prezenți cu cel puțin 30 minute înainte de intrarea în sală.

         Ținuta obligatorie în funcție de specializare (halat alb ,etc)

         Dacă în listele afișate apar  erori  vă rugăm să anunțați secretariatul școlii. 

   

GRAFIC DE DESFĂŞURARE A  PROBEI PRACTICE

EXAMENUL  DE  CERTIFICARE A COMPETENȚELOR PROFESIONALE ÎN ÎNVĂȚĂMÂNTUL POSTLICEAL

  SPECIALIZAREA  ASISTENT MEDICAL DE FARMACIE  – SESIUNEA IULIE 2016

SALA NR. 4

                                                       

NR.

CRT.

NUME ŞI PRENUME Școala

de proveniență

Ora
1. ANDREI  I.  OANA JENI S.P.I.G. 8.00
2. ANGHEL C. NICOLETA F.E.G. 8.00
3. BORȘAN  C.  DIANA MĂDĂLINA S.P.I.G. 8.00
4. BULANCEA  GH.  MĂDĂLINA DANIELA S.P.I.G. 8.00
5. CERNAT  O.  ROXANA S.P.I.G. 8.20
6. CHIRILĂ  I. GETA S.P.I.G. 8.30
7. CHIRILĂ V. DIANA-CĂTĂLINA F.E.G. 8.40
8. CHIRVĂSUȚĂ ȘT. COSMIN-PAUL F.E.G. 8.50
9. CODREANU  I. IONELA S.P.I.G. 9.00
10. CONDRACHE  (BRĂILESCU)  N.  ROXANA F.E.G. 9.10
11. CRISTEA  I. AURELIA F.E.G. 9.20
12. CRUCIANU  V.  VIORICA-IULIANA F.E.G. 9.30
13. DAMIAN  C.  ALINA-MIRELA F.E.G. 9.40
14. DUȚU  G.  VIORICA F.E.G. 9.50
15. GÂȚĂ  (TICU)  I.  NICOLETA-GEORGIANA F.E.G. 10.00
16. GÂȚĂ  I.  LAURENȚIU F.E.G. 10.10
17. GHIORGHIȚĂ  GHE.  MARICICA F.E.G. 10.20
18. IRAVA  ȘT.  CĂTĂLINA S.P.I.G. 10.30
19. ISTRATE  D.  DIANA S.P.I.G. 10.40
20. LAZĂR  V.  MINUȚA S.P.I.G. 10.50
21. MARDARE I.  DANIELA ZAMFIRA S.P.I.G. 11.00
22. MARIN  D. ILONA-GABRIELA F.E.G. 11.10
23. MARIN  T.  GEORGIANA S.P.I.G. 11.20
24. MEREN C. ROXANA MARIA S.P.I.G. 11.30
25. MOCANU  G.  ANA- MARIA F.E.G. 11.40
26. MOROȘANU C. MAGDALENA CRISTINA S.P.I.G. 11.50
27. NĂSTASĂ  I.  DANIELA S.P.I.G. 12.00
28. PALADE  P. IONELA-DANIELA F.E.G. 12.10
29. PARAIPAN GH.  MARIANA S.P.I.G. 12.20
30. POPA  N.  LIVIA PETRONELA S.P.I.G. 12.30
31. POPA  N.  SIMONA IULIANA S.P.I.G. 12.40
32. PREDA M.  GEORGIANA S.P.I.G. 12.50
33. PRESCURĂ  I.  GEORGIANA-IONICA F.E.G. 13.00
34. RADU (NECHIFOR) T. MIRELA-ALINA F.E.G. 13.10
35. ROUĂ C.  SIMONA S.P.I.G. 13.20
36. SĂLCEANU  E. IULIANA SIMONA S.P.I.G. 13.30
37. ȘTEFĂNESCU (SONU) V.  MIHAELA F.E.G. 13.40
38. TIRON  S.  TANȚA IONICA S.P.I.G. 13.50
39. TIRON  V.  VASILICA S.P.I.G. 14.00
40. TRIFAN  F. CRISTINA F.E.G. 14.10
41. ZAHARIA  T. MIHAELA F.E.G. 14.20

               

GRAFIC   DE   DESFĂȘURARE  A PROBEI   PRACTICE   A   EXAMENULUI  DE OBȚINERE  A CERIFICATULUI   DE COMPETENȚE  PROFESIONALE SPECIALIZAREA ASISTENT MEDICAL  DE LABORATOR  SESIUNEA IULIE 2016

SALA 2

Nr. Crt. Nume / Prenume Ora
1 CIOCAN T. IULIANA ALINA 9,00
2 PALADE T. CATALINA 9,00
3 RADU C. ANDRA 9,00
4 STIRBU I SANDICA 9,00

GRAFIC   DE   DESFĂȘURARE  A PROBEI   PRACTICE   A   EXAMENULUI  DE OBȚINERE  A CERIFICATULUI   DE COMPETENȚE  PROFESIONALE SPECIALIZAREA  COSMETICĂ SESIUNEA IULIE 2016

SALA 3

Nr.crt Nume si prenume Ora
1. ASARGIU GH. IONICA 9,00
2. CONSTANTIN GH.T.INGRID 9,00
3. CRISTEA C. VALENTINA 9,00
4. DULCESCU M. CARMEN 9,00
5. ENACHE GH. MICHAELA 9,50
6. GHINOIU G. MIHAELA 10,05
7. GROSU–STOICA T. ANAMARIA 10,20
8. IOAN L. ALLMA GEANINA 10,35
9. ISPAS C. NICOLAE 11,05
10. MIHALACHE I. RODICA 11,20
11. MITACHE V. NICOLETA MARIANA 11,35
12. NĂSTASE V. CĂTĂLIN 11,50
13. STĂNESCU M. ION 12,05
14. STRAUT I.  MIOARA 12,20

GRAFIC   DE   DESFĂȘURARE  A PROBEI   PRACTICE   A   EXAMENULUI  DE OBȚINERE  A CERIFICATULUI   DE COMPETENȚE  PROFESIONALE SPECIALIZAREA ASISTENT MEDICAL BALNEOFIZIOKINETOTERAPIE ȘI RECUPERARE  SESIUNEA IULIE 2016

SALA 1

Nr. crt Nume /prenume Ora
1. BENKE G. CLAUDIA MAGDALENA 9.00
2. BOSOI C. CORNELIA VALENTINA 9,00
3. CRISTEA Ş. ORTANSA 9.00
4. CRISTOFAN G. MARIANA 9,00
5. ENACHI M. MARICICA – RAMONA 9,35
6. GRAUR N. ANA – GEORGIANA 9,50
7. IONAŞCU P. DANIELA 9,05
8. MINEA L. FLOAREA – ELENA 10,35
9. NEAGU S. NATANAEL 10,50
10. NEAGU S. OANA – DANIELA 11,05
11. NISTOR A. IONICA 11,20
12. PAVELIU C. CRISTIAN 11,35
13. PUŞCAŞU G. DAN 11,50
14. REMENY G. VIRGINIA 12,05
15. SAFTIU G. IONICA 11,20
16. STOENESCU I. CLAUDIU – IULIAN 11,50
17. SZEKELY E. ENIKO – IBOLYA 12,05
18. TĂNASE D. VIRGINICA 12,20
19. TIRON S. VALENTIN ANDREI 12,35

GRAFIC   DE   DESFĂȘURARE  A PROBEI PRACTICE A EXAMENULUI DE OBȚINERE  A CERIFICATULUI   DE COMPETENȚE  PROFESIONALE SPECIALIZAREA TEHNICIAN MASEUR SESIUNEA IULIE 2016

SALA 1

Nr. crt Nume /prenume Ora
1. BOGIU I. LILIANA 14,00
2. BOGIU I. MARIUS CIPRIAN 14,00
3. BUZEA P. FLORIN IONEL 14,00
4. DUMAN A. EDOART IONUȚ 14,00
5. FLOREA V. ADRIANA SABINA 14,35
6. GROSU I. SANDA 14,50
7. MOCANU P. ENUTA SIMONA 15,05
8. NAE A. ALEXANDRU 15,35
9. SAVA R. RZVAN 15,50
10. VIZITIU M. PUIU 16,05

                                                                                Program                                                                              

  privind graficul  de desfăşurare a examenelor de certificare a calificării profesionale  a absolvenţilor din învăţământul profesional şi tehnic preuniversitar în anul şcolar 2015 – 2016

1. Înscrierea candidaţilor: Școli arondate

  • Liceul Teoretic ”Emil Racoviță” 28.06.2016
  • Liceul Liceul Tehnologic “Anghel Saligny”28.06.2016
  • E.G. Tecuci 10.06.2016
  • Grupul Şcolar „Ovid Caledoniu” 28.06.2016
  • Grupul Şcolar „Simion Mehedinţi” 28.06.2016

2.Desfăşurarea probei practice:

  • 10.07.2016 –Grafic examen
  • 11.07.2016 proba practica ora 8,00

3. Afişarea rezultatelor la proba practică: 11.07.2016;

4. Desfăşurarea probei scrise:

  • 12.07.2016 grafic probă
  • 13.07.2016 8,30 intrarea în săli
  • Ora 9,00 începerea examenului scris ;

5. Afişarea rezultatelor la proba scrisă: 14.07.2016;

6. Depunerea şi soluţionarea contestaţiilor la proba scrisă: 15.07.2016;

7. Susţinerea proiectului: 18.07.2016 0ra 8.00 ;

8. Afişarea rezultatelor susţinerii proiectului 18.07.2016

9. Afişarea rezultatelor finale: 20.07.2016.

 

ȘCOALA POSTLICEALĂ „INTELLECTUM” GALAȚI

Acreditată cu Ordinul Ministerului Nr. 5387 din 2012
și Hotărârea Consiliului ARACIP Nr. 5387 din 2012,
Acreditată cu Ordinul Ministerului Nr. 5190 din 2015
și Hotărârea Consiliului ARACIP Nr. 5190 din 2015,

Vezi oferta completă

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]